Виведення із запою

Отримати консультацію

Виведення із запою в Кривому Розі

Запій – одне з найжахливіших станів, викликаних постійним вживанням спиртних напоїв протягом тривалого часу. Цей стан супроводжується огидним самопочуттям, прискореним серцебиттям, утрудненим диханням, стрибкоподібним пульсом, порушенням координації рухів, ознобом, а також зниженням м'язового тонусу.

Важливо звернути увагу, що в стані запою, людина вживає алкогольні напої не для підняття настрою або отримання задоволення, а для того, щоб поправити здоров'я та взагалі не померти. У цей період людина втрачає здатність терпіти ранкову похмільну ломку та повертається до нормального життя тільки після прийняття нової дози алкоголю.

Друзям та родичам слід розуміти, що люди, які страждають від алкогольної залежності просто не здатні вийти з запою без сторонньої допомоги. Як тільки рівень алкоголю в крові знижується, людині знову стає погано поки організм не отримає нову дозу спиртного. Жертва алкогольної залежності перебуває у важкому стані і при тривалому запої навіть може померти. Саме тому, так важливо своєчасно вивести людину із запою та повернути її до повноцінного життя.

Клінічна картина запою

Внаслідок розпаду етанолу, який міститься в алкоголі, тривалий прийом спиртних напоїв супроводжується важкою інтоксикацією організму. При цьому, чим більшою стає алкогольна залежність, тим частішими та довшими стають запої, а перерви між ними скорочуються.

Варто відзначити, що на відміну від звичайних людей, які навіть думати не можуть про алкоголь при похміллі, алкоголіки вже прокидаються з думками про те, що треба похмелитись. А через те, що в такому стані всі системи організму працюють під великим навантаженням, з'являються серйозні порушення в роботі серцево-судинної системи, розвиваються епілептичні припадки, збільшується ризик інсультів та інфарктів.

Чим довше людина перебуває в запої, тим сильнішою стає інтоксикація організму та шансів самостійно впоратись з проблемою стає все менше.

Процедура виведення з запою: що це таке

Виведення із запою – це спеціальний медикаментозний курс, спрямований на зняття інтоксикації, нормалізацію обміну речовин та поверненню хворого до нормального, тверезого способу життя.

Центр лікування алкоголізму «Луч» пропонує ефективне медикаментозне виведення з алкогольної інтоксикації. Наша процедура виведення із запою націлена на те, щоб повністю ліквідувати абстинентний синдром. Для досягнення очікуваного ефекту пацієнтові призначається не менше трьох крапельниць із спеціальними препаратами, по одній в день.

Як проходить процедура

Як правило, людина під час запою не розуміє, що йому потрібна допомога, тому до нас звертаються родичі. Насамперед з ними спілкуються наші лікарі-наркологи, а вже в залежності від усіх нюансів та стану пацієнта, призначається курс лікування.

Ми докладемо максимум зусиль, щоб обрив запою відбувся дійсно швидко. Для визначення схеми лікування, доктор оглядає пацієнта та уточнює інформацію про кількість і тривалості вживання спиртних напоїв хворим. При цьому швидке виведення з запою, завжди включає в себе:

  • витвереження – виведення людини з гострого стану запою; детоксикація – повне очищення організму від спиртного;
  • лікування похмільного синдрому – усунення абстинентного стану;
  • нормалізація артеріального тиску; відновлення серцево-судинної діяльності;
  • відновлення стану судин головного мозку;
  • попередження алкогольних симптомів, які можуть проявлятись повторно.

Наші лікарі призначають препарати та схеми крапельниць окремо для кожного конкретного випадку. Такий підхід дозволяє досягти найкращих результатів.

Також варто звернути увагу, що після виведення з запою, пацієнт на деякий час буде позбавлений від бажання випити. Однак, щоб повністю позбутися від тяги до спиртного, необхідно пройти повний курс лікування, в тому числі і лазерне кодування від алкоголізму.

Медичний центр «Луч» – ефективне виведення з запою у Кривому Розі

Команда нашого центру – це висококваліфіковані фахівці. Ми прекрасно розуміємо, наскільки делікатна тема алкоголізму, тому готові виконати виведення із запою анонімно. У своїй роботі ми використовуємо індивідуальний підхід та якісні препарати. Це дозволяє нам гарантувати, що ми впораємось з будь-яким запоєм.

Телефонуйте, і ми допоможемо вашим родичам та друзям повернутись до здорового, повноцінного життя.

Вартість виведення з запою

Наш медичний центр ЛУЧ пропонує послугу виведення з запою за доступною ціною.

Крапельниця від запою: ціна 850 грн.

ВАЖЛИВО! Необхідно не менше трьох крапельниць.

 

Протягом всього терміну виведення з запою ми здійснюємо моральну і психологічну підтримку.

Для більш детальної консультації залиште заявку на сайті або телефонуйте за телефонами: +38 (096) 478-71-18, +38 (099) 193-35-25.

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: