Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

за 2 процедури з ефективністю 98% -100%
Позбутися залежності

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Зіткнулися з цими проблемами?

  • Ви багато разів намагалися самостійно кинути пити або курити, але залежність посилилася?
  • Відвідали безліч реабілітаційних центрів, але все безрезультатно?
  • Чи відчуваєте нерозуміння з боку оточуючих?
  • Вас мучать головні болі, задишка і високий тиск?

Фотографії клініки

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Корисні статті

Кінезіологія - міфи та реальність

Що ви робите, коли відчуваєте себе погано? Намагаєтесь відразу прийняти знеболююче? А ви пробували коли-небудь прислухатись до свого організму? Вже давно доведено, що тіло спілкується мовою болю, а лю...
Анорексія у чоловіків - причини, симптоми, лікування - Медичний центр "ЛУЧ"

Анорексія у чоловіків - причини, симптоми, лікування - Медичний центр "ЛУЧ"

Якщо ще кілька років тому, чоловіча анорексія була досить рідкісним явищем, то сьогодні розлад харчової поведінки у сильної половини людства зустрічається досить часто. При чому це актуально не тільки...
Що таке анорексія? Причини, симптоми, лікування

Що таке анорексія? Причини, симптоми, лікування

Анорексія – це стан, викликаний розладом харчової поведінки. Варто зазначити, що частіше за все анорексію діагностують у дівчат, в віці від 12 до 30 років. Однак останнім часом від цього недугу ...
Що таке кінезіологія і що вона лікує?

Що таке кінезіологія і що вона лікує?

Термін «кінезіологія» походить від грецького слова kinesis (рух) і logos (наука, слово). Виходячи з цього, Кінезіологія є вивченням руху тіла. Це цілісний підхід до балансування руху і вза...

Відгуки

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: