Як самостійно вийти з запою?

Зміст статті

Людина, що зловживає спиртними напоями, часто просто не здатна зупинитись . Тоді вона уходить в запій, що може тривати тижнями. В такому стані людина втрачає свій моральний вигляд, стає агресивною та хоче тільки одного – знову випити. Через постійне вживання спиртних напоїв, у людини починаються проблеми зі здоров'ям, вона втрачає контакт з близькими та навіть може втратити роботу.

Виведення із запою – це завжди стрес для організму. Як правило, людина просто не в змозі самостійно зупинитись та перестати пити. Кращим рішенням у такій ситуації стане допомога професіоналів. Але якщо з якоїсь причини людина не хоче до них звернутися, потрібно розібратись з питанням, як вивести людину із запою самостійно та почати діяти. При правильному психологічному настрою та певній послідовності дій, виведення з запою самостійно цілком можливе.

вийти із запою самостійно фото

Як правильно вийти з запою самостійно: п'ять головних правил

  1. Запій, незалежно від кількості днів, завжди супроводжується зневодненням організму. Щоб швидко відновити водний баланс необхідно давати хворому, як можна більше рідини.
  2. Щоб алкоголь не всмоктався через стінки кишечника, необхідно використовувати адсорбенти. Для цього можна використовувати звичайне активоване вугілля.
  3. Сховайте весь алкоголь – після того, як людина припиняє пити, обов'язково настає момент, коли вона хоче прийняти чергову порцію для поліпшення самопочуття. В такий момент у людини не повинно бути доступу до спиртних напоїв.
  4. Почніть курс прийому полівітамінних препаратів – в момент відновлення дуже важливо, щоб в організм потрапляли всі необхідні вітаміни та мікроелементи.
  5. Давайте хворому пустирник, валеріану або інші легкі седативні препарати – вони сприятимуть зняттю напруги, нервової збудливості та допоможуть позбутись від безсоння.

Як вийти із запою самостійно: психологічний аспект

Як самостійно вийти з запою фото

Важливо звернути увагу, що людина, у якого ще немає алкогольної залежності, при сильному бажанні та певній витримці, зможе сам сказати алкоголю: «Ні!». Однак, коли залежність вже сильна, то і мотивація потрібна більш серйозна. Наприклад, ви можете розповісти людині про те, як постійне вживання алкоголю діє на організм, що зміни, які відбуваються зі здоров'ям, можуть бути незворотними. Поговоріть з людиною, ще раз акцентуйте її увагу на те, що постійне застосування алкогольних напоїв призводить до цирозу, патологій серцево-судинної системи та інших серйозних захворювань.

Далі слід допомогти людині скласти список переваг тверезого життя. Поговоріть з нею про те, що без алкоголю вона буде відчувати себе набагато краще, налагодяться стосунки з родиною та друзями, вона зможе далі розвиватись та будувати кар'єру.

Дуже важливо захистити людину від людей, які будуть пропонувати їй випити або сумніватись в тому, що вона впорається зі своєю залежністю. При цьому, якщо людина зірветься, то не варто опускати руки, потрібно просто звернутись до професіоналів.

Лазерне кодування – кращий варіант лікування алкогольної залежності

Медичний центр «Луч» проводить ефективну процедуру лазерного кодування та виведення із запою. Уже після першого сеансу людина зможе відмовиться від спиртних напоїв. Більш того, сеанс проходить без втручання до психіки людини та без психологічних установок. А головне, що вона зможе відмовитись від спиртного без виражених ознак абстинентного синдрому.

Звертайтесь, фахівці нашого центру допоможуть кожному повернутись до тверезого життя.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: