Про медичний центр "ЛУЧ"

Про нас Медичний центр «Луч» – це в першу чергу команда професіоналів, які допоможуть впоратись з будь-яким видом залежності, незалежно від ступеня складності. Ми чудово розуміємо, наскільки делікатні питання, з якими до нас звертаються, тому гарантуємо індивідуальний підхід та повну конфіденційність.

У нашому центрі створені максимально комфортні умови. Тут на вас чекають сучасно обладнані кабінети, інноваційне обладнання, зручна зона очікування та привітний персонал на ресепшені. Все це допомагає створити максимально розслаблену, довірчу атмосферу, щоб кожен пацієнт центру міг відверто поділитися своєю проблемою та повірити в ефективність лікування.

Центр лазерної медицини «Луч» – ефективне кодуваннябудь-якої залежності

Ми не перший рік працюємо в цій сфері і за цей час змогли довести, що є кращими. Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і сьогодні здатні запропонувати методики, які допоможуть не тільки швидко домогтися гарних результатів, а й закріпити їх на довгий час.

Своїм клієнтам ми пропонуємо наступний вид послуг.

 • Лазерне кодування від алкоголізму – процедура проводиться за допомогою супер сучасного обладнання із застосуванням інноваційних методик та без втручання до психіки людини. Залежно від ступеня алкогольної залежності доктор призначає кількість процедур. Однак понад 70% пацієнтів відмовляються від спиртного вже після першого сеансу.
 • Виведення із запою – наші лікарі допоможуть впоратись з запоєм будь-якої складності. Медикаменти та схема крапельниць підбирається індивідуально. Це допомагає швидко обірвати запій та провести дезінтоксикацію організму.
 • Лікування нікотинової залежності – у нас кожен може закодуватись від куріння. Ми проводимо сеанси без болю, без установок та втручання до психіки, при цьому вже після першого сеансу людина гарантовано відмовляється від сигарет.
 • Лікування ігроманії – наші сеанси лазерного кодування не мають вікового обмеження, завдяки цьому ми допоможемо впоратись з такого роду залежністю навіть підліткам.
 • Лікування залежності від їжі – ми проводимо лазерне кодування в Кривому Розі, спрямоване на зниження апетиту та активацію механізмів спалювання жиру. Вже після першого сеансу механізми будуть запущені, і ви зробите крок назустріч фігурі, про яку давно мріяли.

Своїм клієнтам ми також пропонуємо такі унікальні в нашому місті послуги, як:

 • антистресова кінезіологія – напрямок включає у себе відразу кілька альтернативних методик (гомеопатію, акупунктуру, мануальну терапію, остеопатію), що дозволяє швидко та точно встановити причину порушень в роботі організму та швидко їх усунути;
 • робота з психосоматикою – наші фахівці допоможуть не тільки встановити справжні причини захворювань, але і навчать ефективно з ними боротися;
 • консультація психолога – досвідчені лікарі проведуть сеанс психотерапії, під час якого ви зможете розібрати по пунктах всі свої проблеми, опрацювати їх та змінити світогляд;
 • регресивна гіпнотерапія – ми допоможемо кожному згадати важливі для нього дати та події.

Ми проводимо лазерне кодування в Кривому Розі, яке однаково підходить як для чоловіків, так і для жінок, незалежно від віку та ступеня залежності.

Протипоказання до лазерної терапії є, але вони мінімальні. До їх числа відносяться:

 • онкологія;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • важкі порушення кровообігу головного мозку;
 • недавні інсульти або інфаркти головного мозку;
 • відкриті форми туберкульозу;
 • гострі психоемоційні розлади;
 • наявність титанової пластини в черепній коробці;
 • гостра стадія хронічних захворювань.

Як проходить сеанс?

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому працюємо за попереднім записом. Наш доктор прийме вас в призначений час, познайомиться з вами, поставить необхідні для лікування питання, розповість про те, як буде проходити процедура, яких результатів ви досягнете та тільки потім приступить до сеансу лазеротерапії.

Тривалість сеансу залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та тяжкості випадку.

Звертайтесь, ми маємо величезний досвід в лікуванні алкоголізму, нікотинової та ігрової залежності, ми також допоможемо вам позбавитись від зайвих кілограмів та допоможемо вирішити будь-які психологічні проблеми.

 
Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: