Лікування ожиріння у жінок: ступені, типи, причини

Зміст статті

Багато сучасних жінок стикаються з проблемами зайвої ваги. Одні страждають ожирінням ще з підліткового віку, а інші набирають вагу після вагітності та народження дитини або внаслідок гормонального збою. У будь-якому випадку, незалежно від причин, ожиріння у жінок, викликає ряд проблем зі здоров'ям.

Більш того, нормальна маса тіла жінки – це в першу чергу впевненість в собі. Кожна представниця прекрасної статі мріє подобатись собі у дзеркалі та мати ідеальну фігуру. Щоб досягти бажаної мети, багато хто не втомлюється експериментувати з дієтами та харчуванням, однак вони навіть не замислюються про те, якої шкоди завдають своєму організму. Такі експерименти, як правило, закінчуються поверненням ваги та розвитку таких захворювань, як цукровий діабет, інсулін резистентність, порушень в роботі шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи.

Ожиріння у жінок фото

Щоб цього уникнути, необхідно щоб боротьба з ожирінням у жінок була організована правильно. Впоратись з цим завданням допоможуть висококваліфіковані фахівці медичного центру «Луч». Вони правильно визначать тип та ступінь ожиріння у жінок та проведуть ефективний курс лікування лазеротерапії в Кривому Розі.

Як визначити наявність та ступінь ожиріння?

Щоб визначити наскільки збільшена маса тіла, необхідно розрахувати ІМТ. Для цього необхідно вагу розділити на зріст в квадраті. Нормальний індекс маси тіла для жінки не повинні перевищувати цифри 25.

Коли ІМТ коливається в межах від 25 до 30 – це означає, що у жінок є зайва вага, але вона все ще здатна сама впоратись. Головне, почати правильно харчуватись та регулярно займатися спортом.

Ожиріння першого ступеня має показник більше 30, другого ступеня – понад 35 та третього ступеню – більше 40. Крім того, прийнято вважати, що жінці необхідно лікування від ожиріння, коли окружність талії перевищує 88 сантиметрів.

Види ожиріння у жінок

Найчастіше у жінок зустрічається гіноїдний тип ожиріння. При такому типі жир переважно відкладається в області стегон.

Абдомінальне ожиріння у жінок зустрічається набагато рідше. Даний тип відрізняється відкладенням жиру в області талії та живота. Ожиріння за чоловічим типом у жінок прийнято встановлювати тоді, коли обсяг талії перевищує 102 сантиметри або ставлення обхвату талії до стегон більше показника 0,85.

Крім того, дуже часто зустрічається змішаний тип ожиріння у жінок. В такому випадку жир накопичується по всьому тілу.

Найважчим типом вважається морбідне ожиріння (ІМТ більше 40). Воно супроводжується важкими супутніми захворюваннями.

Ожиріння у жінок фото

Як зайва вага впливає на жіночий організм?

Надмірна вага є однією з головних причин порушення гормонального фону. Це пов'язано з тим, що при надлишку жирової тканини кількість естрогенів збільшується в кілька разів. В свою чергу це викликає збої в менструальному циклі та збої овуляції, що призводить до безпліддя.

Зайві кілограми негативно впливають на опорно-рухову та на серцево-судинну систему. Крім того, ожиріння істотно сповільнює метаболізм, порушується обмін речовин та людина знову і знову набирає зайві кілограми.

Лазерна терапія – кращий метод лікування ожиріння у жінок

Будь-який метод лікування ожиріння спрямований на блокування ферментів, що перетворюють вуглеводи в жири, своєчасному їх розщепленні та виведенні з організму. Медичний центр «Луч» пропонує найбільш ефективну методику лікування від жирової залежності – лазерну терапію. Завдяки тому, що під час сеансу лазер впливає на спеціальні точки, нормалізується обмін речовин, кровообіг та інші важливі процеси життєдіяльності в організмі.

Лікування ожиріння у жінок фото

До незаперечних переваг лазерної терапії від ожиріння варто віднести той факт, що лікування проходить без втручання до психіки людини та без побічних явищ. Вже після першого сеансу, ви зможете відмовитись від улюблених ласощів та будете споживати рівно стільки їжі, скільки необхідно вашому організму. Крім того, лазерне лікування допомагає стимулювати відтік лімфи, прискорити виведення шлаків та руйнування жирових клітин.

Саме завдяки такому ефекту, лазеротерапія стане кращим рішенням, як при абдомінальному, так і при віковому або гормональному ожирінні. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які підберуть максимально ефективний курс та допоможуть кожній представниці прекрасної статі отримати фігуру мрії.

Позбутися жіночого ожиріння в Кривому Розі

Кількість сеансів завжди індивідуально, все залежить від кількості зайвих кілограмів та стану здоров'я пацієнтки. У будь-якому випадку, вже після першого сеансу ви помітите суттєві поліпшення, будете почувати себе набагато краще та перестанете переїдати. З кожним днем ​​ви будете ставати все прекраснішими.

Звертайтесь до медичного центру «Луч» в Кривому Розі, за телефонами +38 (096) 478-71-18 або +38 (099) 193-35-25 і назавжди позбавитесь зайвої ваги.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Часті питання на тему:
"Лікування ожиріння у жінок: ступені, типи, причини"

Зайва вага – одна з основних причин порушення гормонального фону, так як при надлишку жирової тканини кількість естрогенів збільшується в кілька разів. У свою чергу це производить до порушення менструального циклу, що часто стає причиною безпліддя.

Крім того, ожиріння у жінок негативно впливає на опорно-рухову і серцево-судинну системи, істотно сповільнює метаболізм, призводить до депресії і апатії.

Ступінь ожиріння у жінок визначається за ІМТ. Нормальний індекс маси тіла жінки не повинні перевищувати цифри 25. Коли ІМТ коливається від 25 до 30 – у жінки є зайва вага, але вона все ще здатна сама впоратися. Головне, почати правильно харчуватись та регулярно займатися спортом. Ожиріння 1 ступеню має показник більше 30, 2 ступеню – понад 35 та 3 ступеню – понад 40.

Щоб розрахувати індекс маси тіла необхідно вагу розділити на зріст в квадраті. Крім того, вважається, що у жінки є ожиріння, якщо її талія більше 88 см.

Лазерна терапія – найкраще рішення для лікування ожиріння у жінок. Лікування проходить без втручання до психіки людини та без побічних явищ, воно також допомагає стимулювати відтік лімфи, прискорити виведення шлаків та руйнування жирових клітин. Вже після першого сеансу, ви зможете відмовитись від улюблених ласощів та будете споживати рівно стільки їжі, скільки необхідно вашому організму. Медичний центр «Луч» допоможе кожній стати стрункою.

 

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: