Консультація психолога

Отримати консультацію

Медичний центр «Луч» – професійна консультація психолога у Кривому Розі

Абсолютно всі люди бажають, щоб їх життя було наповнене гармонією, любов'ю, благополуччям та щастям. Однак, у кожного трапляються складні ситуації, з якими, здавалося б, просто неможливо впоратись. І якщо ви потрапили в одну з них, якщо ви не можете впоратись самотужки, не знаєте, як вчинити або якщо у вас виникли труднощі у взаєминах з близькими, то саме професійна консультація психолога допоможе подолати всі ці труднощі.

Медичний центр «Луч» пропонує консультацію досвідченого психолога у Кривому Розі. Наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще. З якою б проблемою, ви не звернулись, можете бути впевнені, що тут на вас чекає шанобливе ставлення, підтримка та повна конфіденційність.

Страхи, незрозуміла агресія, низькі оцінки в школі, труднощі у спілкуванні, залежність від їжі, сигарет або алкоголю, проблеми у взаєминах з коханою, – у всіх цих ситуаціях вам просто необхідна очна консультація психолога. Бесіда з професіоналом допоможе кожному по-іншому подивитися на свої проблеми та швидко відновити душевний стан.

Індивідуальні консультації психолога: етапи та особливості

У нашому центрі індивідуальні консультації з психологом орієнтовані на допомогу людям, які відчувають психологічні труднощі в повсякденному житті, мають розлади або скарги невротичного характеру. Наші фахівці також готові надати допомогу тим, хто бажає змінити своє життя та прагне постійно розвиватись.

У центрі є консультація сімейного психолога. Дані сеанси варто відвідати тим, у кого виникли проблеми в сімейних відносинах, у кого є труднощі у взаєминах з рідними, хто бажає опрацювати та попередити конфлікти у сімейних відносинах. Також такі консультації допомагають зберегти сім'ю або ж обговорити поведінку подружжя в момент розлучення або після нього.

У медичному центрі «Луч» представлена ​​консультація дитячого психолога. Досвідчений фахівець допоможе кожній дитині розібратись у причинах невдач та навчитись відчувати себе більш впевнено.

Як проходить консультація?

Сімейні та індивідуальні консультації в нашому центрі включають не тільки аналіз ситуації, що виникла, а й допомагають встановити причини її виникнення. А головне, під час консультацій розробляється стратегія вирішення проблем. Під час сеансу, психолог намагається максимально задіяти внутрішні психологічні ресурси клієнтів. Це допомагає досягти бажаних результатів в найкоротший термін.

Первинна консультація психолога в нашому центрі завжди передбачає індивідуальний підхід. Під час цього сеансу наш психолог намагається не тільки встановити особистий контакт з пацієнтом, а й прагне створити атмосферу довіри. Такий підхід, допомагає кожному розкритися.

Під час первинного сеансу з дітьми, наш психолог часто використовує тестування в ігровій формі. Такий підхід дозволяє дізнатись всю правду про внутрішні переживання дитини.

Наступні етапи консультування, як дорослих, так і дітей передбачають:

  • з'ясування ситуації, що виникла та бажані результати її вирішення;
  • побудова концепції позбавлення від проблеми та розробка чіткого плану дій;
  • покрокова реалізація плану;
  • домашнє завдання – щоб домогтись кращих результатів, психолог може порадити виконувати певні вправи.

Формати психологічної допомоги

У зв’язку з тим, що кожна ситуація індивідуальна та вимагає особливого підходу для її вирішення, єдиного алгоритму психологічної допомоги теж не існує. Залежно від виявлених проблем, курс психотерапії може бути короткостроковим, середньостроковим та довгостроковим.

  • Короткостроковий курс (від 1 до 10 консультацій) – такий варіант підходить для тих, хто відчуває сильний емоційний стрес та бажає вийти з цього кризового стану або тих, кому необхідно швидко вирішити якесь конкретне питання. Наприклад, це може бути підготовка до іспитів, публічних виступів, важливої зустрічі або допомога у виборі способу виховання дитини.
  • Середньострокова психотерапія (від 10 до 25 консультацій) – такий формат психотерапії стане оптимальним рішенням тоді, коли є бажання або необхідність розібратись з власними емоціями, сприйняттям життя, існують складнощі вибору або труднощі у відносинах. Також під час таких сеансів психологи допоможуть впоратись з психосоматичними розладами та різними видами залежності (ігрової, алкогольної, нікотинової).
  • Довгостроковий курс (більше 25 зустрічей) – така тривала психотерапія необхідна в тих випадках, коли людина бажає в корені змінити своє життя, побудувати нові відносини, змінити професію, усвідомити несвідомі родові сценарії та повністю змінити їх хід.

Записуючись на прийом до психолога важливо розуміти, що психотерапія – це не просто пошук та розуміння причинно-наслідкових зв'язків всього того, що відбувається у вашому житті, це в першу чергу проживання та опрацювання певних подій з минулого, які колись сильно травмували вас. І саме це відпрацювання допомагає знайти вихід з ситуації, що склалася та зробити крок назустріч у нове та щасливе життя.

Скільки коштує консультація психолога в Кривому Розі?

Телефонуйте, записуйтесь на прийом у зручний для вас час. У нас працюють справжні професіонали, які допоможуть вам у найкоротший термін вирішити всі психологічні проблеми.

Час роботи психолога коштує всього 550 гривень, але за ці гроші ви зможете назавжди позбутися від вантажу минулих проблем та подарувати собі можливість почати нове, щасливе життя.

Послуги клініки

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкогольної залежності

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: