Лікування ігроманії

за 2 тижні з ефективністю 98% -100%
Позбутися залежності

Лікування ігроманії в Кривому Розі

Ігроманія – сильна залежність від азартних або комп'ютерних ігор. Вона не приносить прямої шкоди здоров'ю людини, проте може повністю зруйнувати його життя. Це пов'язано з тим, що під час азартних ігор виділяється адреналін, на який людина підсаджується та забуває про все.

Сьогодні така залежність від гри стала досить поширеним явищем. Цю проблему намагаються вирішити не тільки родичі ігромана, а й церква, психологи, працівники правоохоронних органів, політики та лікарі. І це не дивно, адже ігроманія – це соціально небезпечне явище, що руйнує особистість та знищує взаємовідносини з рідними, близькими, друзями, колегами. Як правило, одержимий гравець проходить чотири стадії.

 • Виграші – людина грає час від часу, мріє про великі призові виплати, робить все більші ставки та зриває солідні виграші.
 • Програші - на цій стадії людина починає брехати, позичати гроші для ігор, йти з роботи та нарощувати неоплачені борги. Відчаю – своїми вчинками людина остаточно псує собі репутацію, відбувається розрив з родиною та друзями. Часто гравець втрачає роботу, відчуває паніку та каяття, перекладає провину у трагедії на інших, а іноді навіть здатний на незаконні дії.
 • Безнадії – на цьому етапі людина доходить до крайнього ступеня самознищення, вона може вживати в необмежених кількостях алкоголь, постійно думати про самогубство, здійснювати спроби суїциду та відчувати безвихідь.

Щоб не дійти до крайньої стадії, необхідно зрозуміти, що ігроманія – це хвороба та своєчасно почати лікування ігрової залежності. А в цьому питанні вам завжди допоможе медичний центр «Луч».

Сучасні методи лікування ігроманії

Сьогодні лікування залежності від ігроманії може проходити декількома способами.

 • Медикаментозні – людині з ігровою залежністю призначають спеціальні препарати психотропної дії.
 • Лікування залежності від ігроманії методом навіювання – до даної категорії відносяться сеанси психотерапії та гіпнозу.
 • Не медикаментозні методи – голковколювання, акупунктурна техніка, лазерна терапія.
 • Комплексна терапія – в деяких ситуаціях ігрова залежність у дорослих вимагає комплексного підходу. В таких випадках лікарі призначають одночасно медичні препарати і курс психотерапії або лазеротерапії.

Медичний центр «Луч» – кодування від ігроманії у Кривому Розі

Наш медичний центр пропонує найбільш ефективний сучасний метод лікування ігрової залежності – лазеротерапію. Процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання – лазера. Він випромінює світло у вигляді сфокусованого поляризованого пучка електромагнітних хвиль у вузькому спектральному діапазоні та направляється на певні точки, що розташовані на поверхні тіла людини.

Ефективність лазерного кодування від ігроманії пояснюється тим, що промінь впливає безпосередньо на центр головного мозку, який відповідає за отримання задоволення і в патологічному стані може викликати пристрасть до певних дій. А завдяки тому, що лазерна акупунктура дозволяє абсолютно безпечно блокувати центри адреналінової залежності, цей метод також підходить для ефективного лікування комп'ютерної залежності у підлітків.

Метод абсолютно безболісний та нешкідливий. Процедура проходить без найменшого втручання в психіку людини, а головне – позбавляє від ігрової залежності на всі 100%.

Лазерне лікування ігроманії: основні переваги

До основних переваг лазерної терапії слід віднести ряд наступних факторів.

 • Повна відсутність будь-яких неприємних чи больових відчуттів.
 • Метод не має жодних вікових обмежень.
 • Сеанс проходить амбулаторно та займає всього 20 хвилин.
 • 100% позбавлення від ігрової залежності всього за 7 – 12 процедур.
 • Гарантована ефективність.

Кому потрібні сеанси лазеротерапії від ігроманії

Наш медичний центр готовий допомогти всім, у кого є проблеми з залежністю від азартних або комп'ютерних ігор. В першу чергу, ми можемо допомогти пацієнтам:

 • які мають бажання назавжди позбутись від ігрової залежності та готових діяти;
 • у яких була перерва в ігровій діяльності не менше року.

Протипоказання

Лазерна терапія підходить абсолютно всім чоловікам та жінкам, незалежно від віку. Однак навіть у цій процедури є ряд протипоказань.

 • Онкологія.
 • Відкриті форми туберкульозу.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Гострі стадії хронічних захворювань.
 • Наявність титанової пластини в черепній коробці.
 • Недавні інсульти або інфаркти головного мозку.
 • Важкі порушення кровообігу головного мозку.
 • Гострі психоемоційні розлади.

У всіх інших випадках фахівці медичного центру «Луч» з радістю прийдуть вам на допомогу.

Як проходить сеанс

Сеанс лазеротерапії від ігроманії проходить за попереднім записом. Як правило, позитивний ефект настає вже після першої процедури, однак для отримання гарантованого результату необхідно кілька сеансів. Кількість сеансів визначає лікар після консультації.

Звертайтесь, ми допоможемо вам не тільки назавжди позбутись від ігрової залежності в будь-яких її проявах, а й навчимо заповнювати внутрішню порожнечу спілкуванням з близькими, радіти дрібницям та цінувати кожен момент свого життя.

Вартість лазерного кодування від ігроманії

Наш медичний центр ЛУЧ пропонує послугу лазерного лікування від ігроманії за доступною ціною.

Кодування від ігроманії: ціна від 5000 грн.

Консультація лікаря: 250 грн.

 

Протягом всього терміну кодування ми здійснюємо моральну і психологічну підтримку.

Для більш детальної консультації залиште заявку на сайті або телефонуйте за телефонами: +38 (096) 478-71-18, +38 (099) 193-35-25.

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі та Івано-Франківську

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі та Івано-Франківську

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Івано-Франківськ вулиця Пасічна, 3
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: