Регресивна гіпнотерапія

Отримати консультацію

Медичний центр «Луч» – сеанси регресивного гіпнозу в Кривому Розі

Регресивний гіпноз – це різновид гіпнотерапії, що дозволяє підсвідомо повернутись у минуле та відновити події, які були витіснені з пам'яті, внаслідок пережитої психотравми.

Регресивна терапія допомагає пацієнтові повернутись до того стану або в той момент, коли відбулись події, що стали причиною психологічної травми та були стерті з пам'яті, як захисна реакція організму. Завдяки особливій гіпнотехніці, пацієнт здатен не тільки згадати, але і відобразити у хронологічній послідовності всі забуті події.

Регресивний гіпноз: кому підходить та в яких випадках застосовують?

Сеанси регресивного гіпнозу сьогодні широко застосовуються при:

 • психотравмах;
 • психогенної амнезії;
 • посттравматичному стресовому розладі;
 • витіснених спогадах;
 • конфабуляції (помилкових спогадах);
 • дитячих психотравмах;
 • інших порушеннях пам'яті.

Варто зазначити, що даний тип гіпнозу дозволяє зробити регресії у минулі життя. Під час сеансу, гіпнолог регресолог активує енергоінформаційний канал, що допомагає відновити пам'ять, яка була заблокована з самого народження. Іншими словами, під час сеансу пацієнт виходить за межі існування біологічної оболонки та стає на шлях свого справжнього духовного призначення.

Етапи сеансу регресивного гіпнозу

Регресологія постійно розвивається та відкриває нові методики, що запускають психологічні процеси несвідомого стану та психологічний вплив забутих спогадів на поточне життя. І якщо ще кілька років тому, регресивний гіпноз в Україні мало хто застосовував, то сьогодні лікування за допомогою гіпнозу широко використовують для лікування амнезії.

Метод регресивного гіпнозу складається з чотирьох основних етапів.

 1. Перший етап – фізіологічний. Пацієнт відчуває сильне фізіологічне розслаблення та занурюється у стан трансу. Кваліфікація наших фахівців дозволяє контролювати рівень занурення в стан трансу та визначати істинність, побачених пацієнтом візуальних образів.
 2. Другий етап сеансу дає можливість активувати пам'ять Душі – в цей період пацієнт уходить в стан глибокого трансу.
 3. Третій етап – процес відновлення пам'яті. Саме на цьому етапі відбувається самоідентифікація власного «Я» по відношенню до минулого життя або забутих подій.
 4. Четвертий етап – на даному етапі діалог відбувається не з матеріальної оболонкою, а з Душею людини. Саме тут відновлюється справжня пам'ять, відбувається повне усвідомлення, розуміння та прийняття власного досвіду.

Як проходить сеанс?

Після проведення консультації, лікар-регресолог занурює пацієнта у стан регресивного гіпнозу. При цьому, перебуваючи в стані трансу пацієнт не відчуває стресу, навіть якщо згадує негативні події з минулого.

Вплив на підсвідомість відбувається абсолютно безпечно, відновлення пам'яті проходить поетапно, а після закінчення процедури пацієнт відчуває розслабленість та умиротворення.

Медичний центр «Луч» – професійний регресивний гіпноз у Кривому Розі

Процедура введення в транс проводиться за попереднім записом. Так як перебування під гіпнозом досить енергозатратне, перед сеансом лікарі рекомендують гарненько виспатись.

За одну процедуру можна пропрацювати до п'яти спогадів. При цьому кількість сеансів завжди індивідуально. Все залежить від ситуації та від того, як людина піддається гіпнозу.

Телефонуйте, записуйтесь на сеанс регресивного гіпнозу у Кривому Розі. Ми гарантуємо, що після наших сеансів, ви зможете вирішити багато проблем та значно поліпшити своє життя.

Регресивний гіпноз - вартість

Наш медичний центр ЛУЧ пропонує послугу регресивного гіпнозу в Кривому Розі за доступною ціною.

Регресивний гіпноз: ціна 1000 грн/год.

Перша консультація лікаря-регресолога: 550 грн.

Наші лікарі-регресологи мають дипломи і сертифікати міжнародного зразка. Ви можете нам довіряти.

Для більш детальної консультації залиште заявку на сайті або телефонуйте за телефонами: +38 (096) 478-71-18, +38 (099) 193-35-25.

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: