Антистресова кінезіологія

Отримати консультацію

Антистресова кінезіологія в Кривому Розі

Кінезіологія – один з найбільш популярних напрямків в альтернативній медицині. Цей напрямок поєднує в собі мануальну терапію, остеопатію, акупунктуру та гомеопатію. Кінезіологічна терапія дозволяє не тільки встановити достовірну причину порушення функціонування організму, але і допомагає швидко усунути її.

Варто зазначити, що кінезіологія не замінює традиційну медицину, але допомагає усувати психоемоційні блоки, які і викликають захворювання або постійне загострення хронічних патологій.

Вже давно доведено, що людина, яка постійно перебуває у стані стресу та тривоги, мимоволі притягує до себе хвороби. Цей факт пояснюється тим, що негативні думки постійно провокують появу нових захворювань. У таких ситуаціях повністю вилікуватись вийде тільки тоді, коли негативний психоемоційний стан, що спровокував захворювання, буде усунуто.

Лікарі-кінезіологі, які працюють у нашому центру відзначають, що анатомічна зв'язок між внутрішніми органами та м'язовими структурами настільки сильна, що будь-які зміни, які відбулись всередині організму, обов'язково проявляються в зміні тонусу м'язів. Даний принцип кінезіології використовують для проведення тесту роботи м'язів для діагностики стану дітей та дорослих.

Якщо прийом кінезіолога буде проведено правильно, то під час сеансу включиться система природного оздоровлення організму. Вона впливає на тіло, як на єдине ціле та змушує його використовувати для зцілення власні ресурси. Такий вплив на сьогоднішній день вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів для вирішення психологічних, емоційних та навіть деяких фізичних проблем.

Антистресова кінезіологія: кому та коли потрібна?

Даний вид терапії представляє собою систему природного оздоровлення, яка звертається до природних резервів людського організму та впливає на тіло.

На сьогоднішній день такий тип впливу вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів вирішення психоемоційних проблем. А зокрема допомагає усунути такі наслідки, як:

  • гострі та хронічні захворювання;
  • залежності різного роду;
  • психосоматичні захворювання;
  • тривожні розлади та страхи;
  • проблеми вибору;
  • надлишкову маса тіла;
  • невпевненість в собі та своїх силах;
  • шкільні стреси у дітей;
  • складнощі у взаєминах;
  • труднощі в освоєнні навчальних програм.

Психолог кінезіолог нашого центру, допоможе впоратись з усіма перерахованими вище проблемами як дорослим, так і дітям.

Методи діагностики

Творці даної методики – клінічний психолог Роджер Каллахан та психіатр Джон Даймонд, зуміли довести, що емоції впливають на стан м'язів. Вони також створили унікальне м'язове тестування, яке демонструє наявність негативного емоційного впливу на тіло.

Варто зазначити, що м'язовий тест є одним головних інструментів в роботі лікаря прикладної кінезіології, так як він дозволяє об'єктивно оцінити психоемоційний та фізичний стан пацієнта. Пояснюється це тим, що м'язи зберігають інформацію як про позитивні, так і про стресові ситуації в житті людини. Завдяки цим властивостям м'язів та знанням кінезіологів, що працюють в нашому центрі, вдається визначити зони, що зберігають пам'ять про стресові ситуації та безпосередньо пов'язані з енергетичним, емоційним та фізичним комфортом людини.

Крім того, м'язовий тест допомагає правильно встановити причини, чинники та час появи дисбалансу. А головне, що результати цього тесту дозволяють кінезіологам підібрати для вас відповідне харчування, індивідуальну корекцію та вправи для домашньої тренування.

Переваги антистресової кінезіології

У кінезіології немає готових рецептів або єдиних методик лікування. Шлях до повного відновлення досягається в процесі спільної роботи лікаря та пацієнта за рахунок пробудження природних резервів організму. А головною перевагою даної терапії є те, що в процесі сеансу, пацієнт сам починає бачити вихід із тупикової ситуації.

Таким чином, можна сказати, що антистресова кінезіологія є ефективним, сучасним, немедикаментозним методом оздоровлення організму, який допоможе швидко знайти безпечний та ефективний спосіб вирішення проблем, пов'язаних з психологічною напругою, стресом та здоров'ям.

Медичний центр «Луч» – послуги кінезіології за доступною ціною

Кінезіолог психолог нашого центру у Кривому Розі готовий прийти вам на допомогу та вирішити питання, пов'язані з виявленням прихованих психосоматичних захворювань, підняття працездатності та життєвого тонусу, а також зняття стресової напруги та нервозності.

Наші лікарі знайдуть спазмовані м'язи, встановлять причинний зв'язок з порушенням роботи внутрішніх органів, знайдуть патологічну ланку та усунуть її. Під час прийому лікар проведе діагностику порушень, виконає психоемоційну корекцію та направить настрій пацієнта у позитивний бік. А завдяки тому, що думки будуть налаштовані на позитивний лад, покращиться і соматичний стан.

Важливо звернути увагу, що кінезіолог не просто знімає симптоматичні болі або стресовий стан, він знаходить та допомагає усунути його емоційну та фізіологічну причину.

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: