Лікування алкогольної залежності

за 2 процедури з ефективністю 98% -100%
Позбутися залежності

Лазерне кодування від алкоголізму – гарантовано позбавить від залежності

Алкоголізм вважається одним з найскладніших захворювань. Схильність до нього передається на генному рівні. Крім того, в разі виникнення певних життєвих обставин, механізм захворювання запускається відразу. Важливо зупинити його вже на початковому етапі, адже якщо залежність від алкоголю почне прогресувати – це може призвести навіть до смерті людини. Пояснюється це тим, що алкоголь дуже швидко виснажує нервову систему, вбиває мозок та тіло людини.

Щоб людину, хвору на хронічний алкоголізм повернути до повноцінного життя, важливо не відвертатись від неї, а допомогти підібрати правильний метод лікування. Сьогодні на ринку представлено безліч різних способів лікування алкоголізму, проте найефективнішим вважається лазерне кодування.

Лазерне кодування від алкоголю: особливості методу

Метод лазерного кодування ґрунтується на цілеспрямованому впливі променю на біологічно активні точки, рефлексогенні зони – точки виходу нервових закінчень на поверхні тіла людини.

Лазерний промінь прямо впливає на білкові молекули, що викликає різке збільшення концентрації іонів калію та зростання енергетичного потенціалу. Це призводить до зниження засвоюваності алкоголю та зменшення тяги пацієнта до спиртних напоїв.

Фахівці медичного центру «Луч» професійно проводять лазерне кодування у Кривому Розі. Таке кодування від алкоголю допомагає заблокувати центр отримання задоволення від спиртного, увімкнути «сплячий режим» захворювання та ввести пацієнта до стану стійкої ремісії.

В результаті проведення таких процедур лікування від алкогольної залежності, патологічна тяга до спиртного повністю зникає та виробляється повна байдужість до алкоголю. Правда, після такого кодування, людина може зовсім не пити все життя, а може розбудити свою залежність однією чаркою спиртного. Тут все залежить тільки від рішення самої людини повертатися йому в захворювання чи ні.

Кодування алкоголізму лазером: коли застосовують і для кого підходить

Лазерне кодування застосовується, як самостійний метод лікування, так і в комплексі відновлювальної терапії. Який конкретно варіант обрати вирішує доктор в індивідуальному порядку.

Важливо відзначити, що при проведенні процедури лазерного кодування від алкоголізму на початкових етапах захворювання, у пацієнтів знижується стомлюваність, підвищується працездатність, поліпшується сон та повністю зникають симптоми депресії. Крім того, своєчасне проведення даної процедури допомагає нормалізувати тиск та роботу нирок і печінки. Також поліпшується загальний стан, людина постійно перебуває в гарному настрої. А це є одним з головних факторів того, що лікування проходить успішно.

Переваги лазерного кодування від алкоголізму

Медичний центр «Луч» проводить лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі. Дана процедура має ряд незаперечних переваг, а саме:

 • ефективність лікування – даний спосіб лікування підходить чоловікам та жінкам різного віку;
 • відсутність обмежень по стадії алкогольної залежності;
 • безболісність та нешкідливість процедури;
 • лазерне кодування проходить без втручання до психіки людини, без установок та програм, що зомбують;
 • доступна ціна.

У даного виду кодування немає побічних ефектів, воно не має ніяких наслідків ні для психіки, ні для тіла людини.

Перед процедурою дуже важливо проконсультуватись з фахівцями нашого центру, оскільки не дивлячись на всі переваги лазерного кодування, у нього все ж є ряд протипоказань.

Прямі протипоказання до лазерного кодування від алкогольної залежності

 • Гостра стадія хронічних захворювань.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Онкологія.
 • Важкі порушення кровообігу головного мозку.
 • Недавні інсульти або інфаркти головного мозку.
 • Наявність титанової пластини в черепній коробці.
 • Відкриті форми туберкульозу.
 • Гострі психоемоційні розлади.

Як проходить сеанс

За загальноприйнятим правилом, терапію лазерного кодування від алкоголю слід проводити людині, яка не вживала алкоголь не менше 3-х днів або ж пройшов 2-х – 3-х денний курс медикаментозної детоксикації.

В день процедури пацієнт приходить на раніше призначений час, отримує повну консультацію щодо обраного методу, того, як проходить сама процедура та якого ефекту від неї очікувати. Далі проводиться психологічно-емоційне розвантаження, і тільки потім починається сам сеанс.

В середньому, сеанс лазерного кодування в середньому триває 30-40 хвилин.

Медичний центр «Луч» - лікування алкоголізму з ефективністю 98-100%

У нашому медичному центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які досконало володіють усіма останніми методиками. Більш того, лазерне кодування проводиться на суперсучасному обладнанні, що дозволяє швидко досягти високих результатів.

Що стосується ціни процедури, то вона залежить від багатьох факторів, тому щоб дізнатися скільки коштує кодування від алкоголю, просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і ви отримаєте детальну консультацію.

Всім пацієнтам клініки ми гарантуємо повну анонімність, комфортні умови перебування та індивідуальний підхід.

Телефонуйте, ми допоможемо вам забути про алкоголь та знов розпочати тверезе життя.

Послуги клініки

Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: