Робота з психосоматикой

Отримати консультацію

Медичний центр «Луч» – ефективне лікування психосоматичних захворювань

Психосоматика – це напрямок в психології та медицині, що вивчає та пояснює вплив емоційного стану та стресів на фізичний стан людини. В основі психосоматичних розладів завжди криється психологічна причина та реакція організму на переживання. При цьому, такі психологічні переживання завжди проявляються через тіло. І якщо вчасно не лікувати психосоматичні розлади, наслідки для здоров'я можуть бути досить серйозними.

Основні причини психосоматичних захворювань

Щоб зрозуміти, що таке психосоматика, необхідно встановити причини виникнення таких розладів та захворювань.

 • Емоційне напруження та хронічний стрес – постійне перенапруження, інтенсивна робота, втома, несприятливі відносини, нервова обстановка на роботі та вдома. Чим більше таких факторів в житті людини, тим вище ризик розвитку психосоматичних захворювань.
 • Приховані та невідпрацьовані емоції – чим довше людина тримає в собі негативні емоції та не вихлюпує їх назовні, тим вище шанс отримати через це фізичні недуги.
 • Страхи – коли людина чогось сильно боїться чи несвідомо не хоче щось робити, він підсвідомо намагається уникнути всього цього. І щоб захиститись від небажаних дій, людина може захворіти.

Психосоматика захворювань

Варто звернути увагу, що психосоматичні захворювання мають цілком реальні фізичні симптоми. Однак традиційним способом позбутись від таких захворювань неможливо, лікарські препарати допоможуть тільки трохи поліпшити стан, але не позбавлять від проблем зі здоров'ям.

Таким чином, найбільш ефективною роботою з психосоматикою буде одночасне медикаментозне лікування та опрацювання проблеми з психотерапевтом.

Список психосоматичних захворювань постійно збільшується. Однак до найбільш поширених можна віднести наступні.

 • Гіпертонія та ішемічна хвороба серця – прагнення до самоствердження та пригнічений гнів.
 • Хвороби шлунку – страх перед можливими майбутніми неприємностями та проблемами.
 • Розлад шлунку - психосоматика даного захворювання, це як правило, не сприйняття того, що відбувається навколо.
 • Зайва вага – страх всього нового та захист від навколишнього світу.
 • Комок в горлі – психосоматика полягає у невисказанності та у боязні висловити власну думку.
 • Хвороби статевих органів – зацикленість на зовнішності.
 • Біль у спині – причин цього стану дуже багато. Це і почуття провини за помилки минулого, і велике емоційне навантаження, страх перед усім новим, фінансова незадоволеність і т.д. Наш доктор допоможе точно встановити причину цієї недуги.
 • Бронхіальна астма – страхи, відчуття невпевненості та залежність від чужої думки.
 • Біль у шиї – психосоматика цього захворювання говорить про те, що людина багато на себе бере, вона перевантажена фізично та емоційно.
 • Мігрень – дратівливість, страх, нелюбов до себе, образа та невміння прощати.
 • Захворювання шкіри – приховані образи, несприйняття себе, пригнічений гнів та залежність від чужої думки.
 • Зубна біль – психосоматика говорить про те, що людина незадоволена своїм інтелектом, часто злиться, намагається змінити близьку людину.

Це тільки мала частина психосоматичних захворювань. Варто зазначити, що в кожному конкретному випадку причини можуть бути індивідуальні, і фахівці нашого центру допоможуть встановити справжню причину захворювання та впоратися з нею.

Лікування психосоматичний захворювань в медичному центрі «Луч»

Психосоматика у дітей та дорослих може проявлятися по-різному. Для ефективного лікування та досягнення швидкого, але стійкого результату, наші лікарі використовують різні види психотерапії та фармакологічні препарати.

Щоб встановити дійсні причини виникнення захворювань, необхідно провести не один сеанс психотерапії. Протягом кожного сеансу наші лікарі поступово виявляють справжні причини недуги та встановлюють, чому хворий прийшов до цього стану.

Так як психосоматичні захворювання не лікуються медикаментозно, дуже важливо вчасно звернутись за допомогою до фахівців. Звертайтесь, своїм пацієнтам ми допомагаємо:

 • розібратись у психологічних проблемах;
 • знайти причину виникнення захворювання та ефективно з нею боротись;
 • змінити принципи мислення.

Записуйтеся на прийом, ми навчимо вас надалі не потрапляти до пасток психосоматичних захворювань.

Послуги клініки

Лікування алкогольної залежності

Лікування алкогольної залежності

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування нікотинової залежності

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність – одна з головних проблем XXI століття. Наш медичний центр допомагає позбутись від нікотинової залежності навіть курцям з багаторічним стажем. Всього 1 – 2 сеанси, і ви гарантовано відмовтесь від сигарет назавжди.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: