Методи виведення із запою, як вивести із запою

Зміст статті

Алкогольна залежність – це хвороба, яка вимагає своєчасного та правильного лікування. Людина, яка регулярно вживає спиртні напої, починає деградувати. Її організм постійно піддається інтоксикації продуктами розпаду алкоголю, а тому, якщо своєчасно не усунути тягу до спиртного, у людини може початись психоз та серйозні проблеми зі здоров'ям.

Методи виведення з запою фото

Запій – стан, який проявляється у багатоденному безперервному вживанні алкогольних напоїв. Як правило, людина, яка тривалий час знаходиться в стані запою, самостійно зупинитись просто не здатна. Саме тому близьких та родичів хвилює питання, як вивести із запою алкоголіка, чи можливе виведення із запою на дому або обов'язково необхідний стаціонар.

Варто зазначити, що в кожному конкретному випадку можуть використовуватись різні методи виходу з запою. Все залежить від тяжкості стану та від того, наскільки людина сама готова до лікування.

Як правильно вийти з запою: крок перший – психологічна підготовка

Алкоголіки практично ніколи не визнають, що у них є проблеми. Вони впевнені, що можуть відмовитись від спиртних напоїв у будь-який момент та не вважають, що можуть завдати шкоди своєму організму кількістю випитого. При цьому важливо звернути увагу, що поява запоїв є тривожним сигналом того, що алкогольна залежність вже досягла крайньої стадії. До цього моменту погіршується не тільки стан здоров'я людини, залежність негативно позначається і на його житті. Страждає кар'єра, фінансова незалежність та сімейні відносини.

Важливо звернути увагу, що лікування алкоголізму буде найбільш ефективним тоді, коли, людина починає цікавитися як самостійно вийти з запою. Щоб підштовхнути його до цієї думки, слід правильно провести психологічну підготовку.

  • Ніколи не покривайте його борги, прогули та вчинки – людина повинна усвідомлювати, що вона сама за все відповідає.
  • Розмови про лікування треба вести один на один в спокійній обстановці – ніколи не звинувачуйте людину з алкогольною залежністю, просто покажіть, що ви турбуєтесь про неї, приведіть дієві факти і при цьому дайте зрозуміти, що є рамки дозволеного. Поясніть людині, що якщо вона перейде всі межі, то просто не зможе розраховувати на вашу допомогу.
  • Підготуйте заздалегідь інформацію про варіанти лікування, знайдіть контакти та тримайте їх під рукою – як тільки алкоголік теоретично дасть свою згоду, ви повинні відразу записати його до фахівця.

Як вивести із запою: народні засоби

Як вийти із запою народними засобами фото

Виведення з запою на дому може бути ефективним, коли у людини це трапляється вперше. У таких випадках рекомендовано:

  • давати багато пити – вода, соки, чай;
  • забезпечити легке дієтичне харчування для відновлення роботи шлунково-кишкового тракту – це може бути легкий бульйон або кисломолочні продукти;
  • підібрати полівітамінні комплекси до складу яких входять вітаміни групи В та трав'яні препарати: пустирник, валеріана та інші.

При цьому важливо пам'ятати, що при запої організм страждає від сильної інтоксикації, що загрожує ускладненнями. Саме тому краще не займатись самолікування, а звернутись за допомогою до кваліфікованих фахівців. І медичний центр «Луч» завжди допоможе вам в цьому питанні.

Виведення із запою: стаціонар або амбулаторне лікування

Крапельниця від запою фото

Важкі запійні стани зупинити не так просто, тут потрібно знати, як вивести із запою медикаментозно. При цьому крапельниці або таблетки для виведення з запою повинні підбирати тільки професійні лікарі, так як неправильне лікування може викликати розвиток абстинентного синдрому, інсульту, інфаркту, набряку мозку та навіть білої гарячки.

Медичний центр «Луч» пропонує послугу з швидкого та ефективного виведення з запою в клініці. Доктора центру індивідуально підходять до кожного пацієнта, а схема лікування буде призначена тільки тоді, коли буде уточнена інформація про тривалість та кількість вживання спиртних напоїв, а також особистого огляду. Але головне, що тут вам буде запропонована не просто крапельниця від запою, а й цілий ряд процедур та маніпуляцій, спрямованих на повернення людини до повноцінного життя.

Програма по виведенню людини із запою в медичному центрі «Луч» обов'язково включає у себе витвереження, детоксикацію, лікування похмільного синдрому, відновлення серцево-судинної діяльності, нормалізацію артеріального тиску, відновлення судин головного мозку та попередження нових алкогольних симптомів.

Така програма лікування дозволяє не тільки швидко вивести людину з гострого стану запою, але і повністю очистити організм від спиртного, а значить, усунути абстинентний стан.

Схеми крапельниць та курс препаратів завжди підбирається індивідуально для кожного конкретного випадку. Саме такий підхід дає можливість досягти найкращих результатів навіть в самих запущених випадках.

На довго вистачить крапельниці?

Як вивести із запою медикаментозно фото

При цьому важливо зазначити, що медикаментозний вивід із запою позбавляє від бажання випити тільки на короткий проміжок часу. Щоб позбутися від тяги до алкоголю повністю, необхідно пройти повноцінний курс лікування. І найкращим рішенням у даній ситуації стане лазерне кодування. Вже після першої процедури спостерігаються стійкі результати і пацієнту навіть не хочеться дивитись у бік спиртних напоїв.

Шукаєте варіанти, як швидше вийти з запою? Фахівці медичного центру «Луч» підберуть оптимальну схему лікування, незалежно від складності ситуації. Дану процедуру ми виконуємо абсолютно анонімно, тому можете бути впевнені, що про наявність проблем з алкоголем у вас або ваших рідних не дізнається ніхто.

Телефонуйте, ми допоможемо кожному повернутись до тверезого життя та змусимо повірити, що воно прекрасне.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: