Регресивний гіпноз: що це таке і навіщо він потрібен?

Зміст статті

Регресивний гіпноз – це стан, в який допомагає увійти гіпнотерапевт, щоб пацієнт міг не тільки повернутися до подій та переживань минулого, опрацювати їх, але і здійснити подорож у минулі життя. Безумовно, згадати події минулого допоможуть сеанси психотерапії, але тільки в стані регресивного занурення, людина може витягнути зі своєї пам'яті навіть найдрібніші деталі того, що відбувалось в минулому житті.

Гіпнотерапевти медичного центру «Луч» у Кривому Розі мають величезний досвід регресивного гіпнозу. Вони допоможуть пацієнтові відключитись від проблем, зовнішніх подразників та зосередитись на своєму внутрішньому світі, на самому собі та на своїх істинних потребах.

Регресивний гіпноз що це

Види регресивного гіпнозу

На теперішній час визначають три тимчасових періоди, до яких регресійна терапія повертає пацієнтів.

Перший віковий період – це вік від трьох років і до сьогоднішніх часів. Даний вид регресивної гіпнотерапії є одним з найпоширеніших та затребуваних, тому в даному напрямку працює більшість сучасних гіпнотерапевтів. Під час таких сеансів людина може детально пригадати всі події, що відбуваються в його житті, починаючи з трирічного віку. Повернути спогади до трирічного віку зараз вважається практично неможливим, але при певних техніках це вдається.

Затребуваність даного виду регресивною психотерапії полягає в тому, що вона допомагає повернути людину до віку, в якому вона пережила травматичну ситуацію та змушує пережити її ще раз заново, але вже під керівництвом гіпнотерапевта, відчуваючи свою безпеку, що допомагає знайти безпечний вихід із ситуації. Такий підхід дозволяє вирішити проблему та позбутися від страхів.

Другий віковий період – це час від внутрішньоутробного розвитку і до сьогоднішніх днів. Незважаючи на те, що мало хто вірить, що зародок в утробі матері може щось пам'ятати, є підтверджені дослідження провідних світових гіпнотерапевтів, які доводять, що при правильному проведенні сеансу, людину можна повернути до рефлексів, властивих тільки новонародженому. Варто зазначити, що регрессіоніст проводить такі сеанси тільки з метою показових досліджень та наукових відкриттів.

Третій віковий період – це повернення в минулі життя. Такі сеанси можуть проводити тільки висококваліфіковані фахівці. Під час лікування пацієнт повертається в минуле життя, що допомагає йому краще зрозуміти своє призначення та справжні цілі приходу на Землю.

Що таке репресивний гіпноз: його завдання та ефективність

Регресивний гіпноз фотоОднією з основних завдань регресивного гіпнозу є допомога людині в прийнятті певної ситуації. Іншими словами, під час сеансу гіпнотерапії доктор допомагає пацієнтові повернутись до того часового періоду, коли у нього стався зрив, трапилась стресова ситуація або який він в силу певних обставин абсолютно не пам'ятає. Перебуваючи під гіпнозом, людина не тільки згадує ситуацію, але і проживає її заново, безпечно та під контролем гіпнотерапевту.

Важливо звернути увагу, що після того як людина виходить зі стану гіпнозу, всі спогади залишаються. Далі ці спогади, вчинки та дії пацієнт обговорює з доктором, що дозволяє повністю пропрацювати травмуючи ситуації та рухатись далі по життю без страхів.

Гіпноз регресивний відмінно зарекомендував себе при лікуванні дитячих психотравм, а також психологічних та фізичних травм з минулого, які заблокували пам'ять. Саме сеанс гіпнотерапії допоможе впоратись з наслідками зґвалтування, а також тривалих психологічних знущань, що відбулися в далекому минулому. Більш того, регресивний гіпноз зарекомендував себе як найбільш ефективний метод лікування дисоціативного розладу особистості в тому числі істерії та роздвоєння особистості.

Діагностика та лікування психічних розладів за допомогою регресивного гіпнозу

Найчастіше до гіпнотерапевта звертаються вже з поставленим діагнозом, з виявленою проблемою. В такому випадку фахівець обирає схему лікування, яку найефективніше використовувати в даній ситуації.

Діагностика та лікування психічних розладів

Варто зазначити, що існує травма, коли для точного діагнозу необхідний сеанс регресивного гіпнозу. В такому випадку, пацієнта вводять до стан гіпнозу та під час сеансу дізнаються всі деталі травмуючої ситуації. Даний сеанс є для пацієнта не тільки діагностичним, а й терапевтичним. Після того як всі тривожні події будуть встановлені, пацієнт ще раз промовляє цю ситуацію з доктором та детально розбирає, як можна було б безболісно для себе її пережити.

Для досягнення максимального ефекту від сеансу регресивного гіпнозу, в залежності від ситуації, доктор може використовувати такі інструменти як: гуманістична психотерапія, когнітивно-поведінкова терапія, психоаналіз.

У стан гіпнозу людина занурюється поступово. Гіпнотерапевт повільно веде його назад по вектору часу поки пацієнт не доходить до періоду, під час якого відбулася ситуація, яка нанесла травму.

Особливості проведення сеансу регресивного гіпнозу

Безпосередньо перед самим сеансом гіпнозу доктор пояснить, як влаштований гіпноз, навіщо він потрібен, як проходить сеанс та що ви будете відчувати під час нього. Варто зазначити, що сеанс регресивного гіпнозу не можна проводити при розладах особистості, при психозах, при підвищеній тривожності, страхах та недовіру до співрозмовників. Також таке лікування не можна проводити при розумовій відсталості, деменції, синдромі Аспергера, аутизмі, під впливом наркотиків та алкоголю.

Як проходить сеанс регресивного гіпнозу в медичному центрі «Луч»?

Як проходить сеанс регресивного гіпнозу в медичному центрі ЛучВ нашому центрі працює висококваліфіковані гіпнотерапевти. Вони мають величезний досвід проведення сеансів регресивного гіпнозу. Пацієнта спочатку вводять до стану релаксації, а тільки потім занурюють в транс.

Наш доктор, проведе вас по опорним тимчасовим точкам, і ви зможете самостійно вибрати момент, в якому відбувалися травмуючі події. Далі доктор, не вивільняючи пацієнта зі стану гіпнозу, відпрацьовує травматичну ситуацію за допомогою різних технік. Гіпнотерапевт працює до моменту, поки у пацієнта не відбудеться вихід замкнених емоцій та почуттів. Потім пацієнта по вектору часу повертають в теперішній час. А після сеансу ситуація ще раз опрацьовується.

Телефонуйте за номерами +38 (096) 478-71-18+38 (099) 193-35-25 та записуйтесь на сеанс регресивної гіпнотерапії у Кривому Розі. Наші фахівці також працують в Києві та Харькові і допоможуть впоратись з будь-якою стресовою ситуацією, відновити справжню пам'ять, усвідомити та прийняти власний досвід.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: