Лікування ожиріння у чоловіків

Зміст статті

Ожиріння – одна з головних проблем сучасного світу. Через постійну суєту, неправильний спосіб життя та багато інших чинників, люди набирають зайву вагу та самі страждають від цього.

Варто відзначити, що чоловікам завжди набагато легше скинути вагу, ніж жінкам. При цьому через те, що дуже часто вони не займаються своїм здоров'ям, вони запускають проблему, швидко набирають зайву вагу та навіть не замислюються про те, наскільки серйозними можуть бути наслідки.

Надмірна вага у чоловіків фото

Ожиріння у чоловіків: основні причини

Нормальна вага чоловіка визначається рівнозначною витратою енергії та кількістю, споживаних їм калорій. Надмірна вага у чоловіків з'являється в тих випадках, коли кількість з'їдених калорій більше, ніж потрібно організму. У таких випадках зайві калорії перетворюються в жир. При цьому, повернути нормальну масу тіла у чоловіків не завжди виходить швидко.

Причини швидкого набору ваги у чоловіків Причин набору ваги може бути дуже багато. Серед усього переліку можна виділити дев'ять основних.

 1. Сидячий спосіб життя – мінімум фізичної активності завжди призводить до набору ваги.
 2. Переїдання – продукти з високим вмістом глюкози та жиру відрізняються високою енергетичною щільністю, що призводить до набору ваги.
 3. Генетика – якщо в роду є ті, хто страждає зайвою вагою, то ймовірність ожиріння збільшується в кілька разів.
 4. Високовуглеводна дієта – прийнято вважати, що високе вивільнення інсуліну, внаслідок вживання великої кількості вуглеводів, сприяє набору ваги.
 5. Частота прийому їжі – рідкі прийоми їжі у великих кількостях сприяють стрибкам інсуліну в крові.
 6. Прийом лікарських препаратів – діючі речовини деяких препаратів можуть приводити до набору ваги. В такому випадку тільки лікар оцінить реальні ризики.
 7. Психологічний фактор – деякі чоловіки, як і жінки, заїдають будь-які труднощі.
 8. Соціальні проблеми – проблеми та труднощі з фінансами, що не дозволяють купувати здорову їжу.
 9. Хвороби – гормональний збій, інсулін резистентність, гіпотиреоз та інші захворювання можуть призводити до ожиріння.

Ступені ожиріння у чоловіків

Індекс Маси Тіла у чоловіків фото

Для правильного розрахунку надмірної ваги прийнято використовувати індекс маси тіла чоловіка. Даний інструмент дозволяє виконати оцінку жиру в організмі.

Класифікація ІМТ (вага, поділена на зріст в квадраті) у чоловіків:

 • <18,5 - недолік ваги;
 • від 18,6 до 25 - в межах норми;
 • від 25,1 до 30 - надлишок ваги;
 • > 30,1 - ожиріння чоловіків.

Більш того, для визначення ступеня ожиріння, ВОЗ пропонує застосовувати наступну систему розрахунку ІМТ:

 • від 25 до 30 – зайва вага;
 • від 30,1 до 35 – ожиріння 1 ступеня у чоловіків;
 • від 35, до 40 – 2 ступеня;
 • 40,1 – III ступінь або морбідне ожиріння.

Типи ожиріння у чоловіків

Прийнято розрізняти три основних типи:

 • центральний – жир накопичується в області талії та живота;
 • периферичний – вага набирається рівномірно та зайвий жир накопичується на плечах, спині, сідницях та стегнах одночасно;
 • поєднання двох верхніх типів.

Види ожиріння у чоловіків також діляться на ті, що викликані захворюванням і ті, що пов'язані з переїданням та надмірним споживанням калорій.

Яку шкоду приносить зайва вага чоловікам?

Лікування ожиріння у чоловіків фото

Незалежно від віку, всі чоловіки, які мають зайву вагу, схильні до виникнення серцево-судинних захворювань, вони страждають задишкою, їм важко ходити та займатися спортом. Крім того, ожиріння та безпліддя у чоловіків – це завжди синоніми. Саме тому, якщо ви хочете, щоб у вашій родині з'явився дзвінкий дитячий сміх, над зайвою вагою варто працювати не тільки майбутній матусі.

Лазерне кодування від центру «Луч» – ефективне лікування ожиріння в Кривому Розі

Команда медичного центру «Луч» працює для того, щоб кожен міг швидко та ефективно позбутись від зайвих кілограмів та зберегти отриманий результат надовго.

У відмінності від медикаментозного методу лікування або від гіпнотерапії, лазерне лікування від ожиріння в Кривому Розі допомагає позбутись зайвих кілограмів раз і назавжди. Пройшовши курс лікування, ви зможете позбутись від звички переїдання та у найкоротші терміни звільнитись від згубної пристрасті до їжі.

Лазеротерапія – найефективніший метод боротьби із зайвою вагою у чоловіків. Процедура повністю безболісна, під час сеансу лазер впливає на спеціальні точки, розташовані по всьому тілу. В результаті сеансу, в організмі активуються спалювання жиру та відбувається рефлекторне скорочення шлунку.

Вже після першого сеансу ви будете споживати рівно стільки їжі, скільки потрібно вашому організму. Більш того, завдяки тому, що нормалізуються обмінні процеси в організмі, жир не накопичується, а спалюється.

У медичному центрі «Луч» встановлено обладнання останнього покоління та працюють висококваліфіковані фахівці. Це дозволяє швидко та ефективно рятувати чоловіків від зайвої ваги, незалежно від ступеню та типу ожиріння.

 
Рейтинг: 5/5 - 1 голосов

Часті питання на тему:
"Лікування ожиріння у чоловіків: ступеня, типи, причини"

Ожиріння у чоловіків призводить до виникнення серцево-судинних захворювань, проблем з диханням та появі задишки. Кращим чоловікам важко ходити та займатись спортом. А головне, що ожиріння у чоловіків та безпліддя - це завжди синоніми.

Ожиріння у чоловіків прийнято визначати за індексом маси тіла. Коли цей показник більше 30 – у чоловіка ожиріння. Більш того, розрізняють три основних типи ожиріння. Центральний – жир накопичується в області талії та живота, периферичний – вага набирається рівномірно, а також поєднання двох цих типів.

Для визначення ступеню ожиріння у чоловіків, ВООЗ пропонує застосовувати наступну систему розрахунку ІМТ. Від 25 до 30 - зайва вага, від 30,1 до 35 - ожиріння 1 ступеню, від 35, до 40 - 2 ступінь, більше 40 - 3 ступінь або морбідне ожиріння.

Лазеротерапія – найефективніший метод боротьби із зайвою вагою у чоловіків. Під час сеансу лазер безболісно впливає на спеціальні точки, розташовані по всьому тілу. В результаті, в організмі активуються процеси спалювання жиру відбувається рефлекторне скорочення шлунку.

Вже після першого сеансу споживання їжі знизиться до необхідного мінімуму. А завдяки тому, що нормалізуються обмінні процеси в організмі, жир не накопичується, а спалюється.

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: