Лікування нікотинової залежності

за 1-2 процедури з ефективністю 98% -100%
Позбутися залежності

Лікування нікотинової залежності в кривому Розі

Мода на куріння вже давно пройшла, сьогодні в тренді здоровий спосіб життя, тому все більша кількість людей стало замислюватися про те, як позбутися від цієї згубної звички.

Медичний центр «Луч» проводить ефективне лікування тютюнопаління. Ми використовуємо метод лазерної терапії від куріння, який дозволяє безпечно, без ломки та прийому лікарських препаратів кинути палити та більше ніколи не повертатись до цієї пагубної звички. Правда, такого ефекту можна досягти тільки тоді, коли людина сама дійсно хоче кинути палити.

В чому полягає небезпека куріння

У людей, які регулярно палять протягом довгого часу, як правило з'являються патології серця та уражається судинна система. На організм негативно впливає не стільки нікотин, скільки різні добавки та оксиди вуглецю, які присутні в димі. Найбільш небезпечний чадний газ, так як при попаданні в кров, він миттєво поєднується з гемоглобіном. В свою чергу, це призводить до прискореного руйнування еритроцитів, погіршення кисневого обміну та накопичення на стінках судин продуктів розпаду червоних кров'яних клітин.

Якщо вчасно не позбутись паління, у людини поступово розвивається кисневе голодування тканин, стінки судин ущільнюються, а просвіти стають меншими. Все це призводить до серцево-судинних захворювань, захворювань легень та інших хронічних хвороб. Уникнути таких наслідків можна тільки якщо своєчасно розпізнати залежність від куріння та позбутись від неї раз і назавжди. Однак через те, що нікотин збуджуючи діє на центральну нервову систему та викликає сильне звикання, людина стає залежною, тому не може самостійно впоратись з такою залежністю та потребує допомоги фахівців.

Методи лікування тютюнопаління

На сьогоднішній день існує величезна кількість способів позбавлення від куріння. При цьому всі їх можна умовно поділити на такі типи.

  • Медикаментозні – ґрунтуються на замісної терапії. Це можуть бути таблетки, аерозолі, спеціальні нікотинові пластирі і т.д.
  • Не медикаментозні – голковколювання, акупунктурна техніка, лазеротерапія, психотерапія, гіпноз.
  • Комплексне лікування – даний метод поєднує в собі різні методики, що дозволяє впливати на всі органи та системи організму, а також їх відновлення з часом.

Безумовно, кожна людина може вибрати для себе будь-який з цих методів. Однак якщо ви шукаєте дійсно ефективний спосіб кинути курити, то зверніть увагу на лазерну рефлексотерапію.

Принцип дії методу лазерної терапії

Медичний центр «Луч» спеціалізується на лазерній терапії багатьох захворювань, в тому числі і нікотинової залежності. На сьогоднішній день, лазерне кодування від тютюнопаління є самим дієвим способом кинути палити.

Ваше бажання та наша допомога є гарантом щасливого закінчення лікування. Після процедури, ви позбудетесь від патологічної тяги до нікотину без синдрому відміни, без стресу та збільшення маси тіла, що особливо актуально для жіночої статі.

Про метод лазерної рефлексотерапії від куріння відгуків дуже багато. Близько 70% пацієнтів, які пройшли курс лікування, відзначають, що вже після першої процедури вони повністю відмовились від сигарет. Іншим пацієнтам знадобилось для цього 2 - 3 процедури.

Лазерне кодування від куріння: кому підходить та як проходить

Дана процедура відмінно підходить тим, хто твердо вирішив кинути палити, але ніяк не може впоратися з цією залежністю. Наші фахівці також працюють і з тими, хто поки не може зважитись кинути палити. Як показує практика, грамотна консультація наших докторів, допоможе пацієнтам переглянути своє ставлення до куріння та все таки зважитись відмовитись від нього на користь свого здоров'я.

Для проходження процедури необхідно попередньо записатись на процедуру. Її можна зробити, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті. Далі, людина приходить на прийом, отримує повну консультацію щодо того, як відбувається процедура, якого результату вона допомагає досягти і тільки коли пацієнтові все зрозуміло, доктор починає сеанс лазеротерапії.

Завдяки впливу на певні ділянки мозку, лазерна терапія дозволяє послабити тягу до нікотину. Під час сеансу, доктор впливає лазерним променем на активні точки. Внаслідок цього впливу розривається патологічний рефлекторний зв'язок. Крім того, людина не страждає від нікотинової ломки, пов'язаної з відмовою від куріння, і як приємний бонус, у неї також прискорюється обмін речовин та відновлюються біохімічні процеси в організмі.

Важливо! До початку сеансу лазеротерапії 3 години не можна палити.

Переваги методу

  • Висока ефективність – для того щоб повністю відмовитись від сигарет буде потрібно один - три сеанси.
  • Прискорення обміну речовин – багато хто боїться кидати курити, щоб не набрати зайву вагу. Лазерна терапія допомагає прискорити метаболізм, що запобігає набору зайвої ваги.
  • Безболісність – застосовуються настільки високі частоти, що людина не відчуває ніяких патологічних впливів.
  • Приємні бонуси – лазерна терапія від куріння допоможе також уникнути депресивного стану, позбутись безсоння, подарує життєрадісність та енергійність.

Медичний центр «Луч» – ми позбавимо вас від нікотинової залежності

Команда наших лікарів – це висококваліфіковані фахівці. Ми працюємо на суперсучасному, абсолютно нешкідливому для здоров'я людини обладнанні, а наші лікарі володіють всіма інноваційними техніками.

Телефонуйте сьогодні, і вже завтра ми допоможемо вам назавжди забути про куріння та нікотин.

Вартість лазерного кодування від куріння

Наш медичний центр ЛУЧ пропонує послугу лазерного кодування від нікотинової залежності за доступною ціною.

Кодування від куріння: ціна від 2500 грн.

Консультація лікаря: 250 грн.

 

Протягом всього терміну кодування ми здійснюємо моральну і психологічну підтримку.

Для більш детальної консультації залиште заявку на сайті або телефонуйте за телефонами: +38 (096) 478-71-18, +38 (099) 193-35-25.

 

Послуги клініки

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Лазерне кодування від алкоголізму в Кривому Розі

Наш медичний центр проводить сеанси лазерного кодування на будь-якій стадії алкогольної залежності. Ми гарантуємо, що вже після першого сеансу людина зможе відмовитись від спиртних напоїв, а після пройденого курсу – назавжди відмовиться від алкоголю.
Виведення із запою

Виведення із запою

Ми допоможемо вивести людину із запою, незалежно від тяжкості стану. Наші фахівці підберуть схеми крапельниць та медикаментозних препаратів, які допоможуть позбутися від алкогольної інтоксикації і абстинентного стану.
Лікування ігроманії

Лікування ігроманії

Лазерна терапія – кращий варіант позбавлення від ігрової залежності. Адреналін змушує людину робити необдумані вчинки, а ми, всього за 7 – 12 процедур допоможемо повністю позбутись від ігрової залежності у всіх її проявах.
Лікування залежності від їжі

Лікування залежності від їжі

Сеанс лазерного кодування 100% допоможе вам позбавитись від зайвої ваги та отримати фігуру мрії. Вже після першого сеансу ви спокійно відмовтесь від колись улюблених страв, перестанете заїдати будь-які стресові ситуації, почнете їсти меншими порціями та радіти життю.
Антистресова кінезіологія

Антистресова кінезіологія

Наші фахівці допоможуть включити систему природного оздоровлення організму. Ця система змушує організм використовувати власні ресурси для зцілення. Наша методика допомагає ефективно вирішувати будь-які емоційні, психологічні та навіть деякі фізичні проблеми.
Робота з психосоматикой

Робота з психосоматикой

Якщо ви постійно хворієте, якщо у вас виявили серйозне захворювання, то вам неодмінно потрібно пропрацювати психосоматичні причини виникнення недуг. Звертайтесь, ми знайдемо причину вашого захворювання та навчимо, як ефективно з нею боротися.
Консультація психолога

Консультація психолога

Ми проводимо індивідуальні та сімейні консультації з психологом, орієнтовані на допомогу людям, які мають розлади нервової системи та стикаються з різними психологічними труднощами у повсякденному житті. Звертайтесь, наші фахівці допоможуть вам змінити життя на краще.
Регресивна гіпнотерапія

Регресивна гіпнотерапія

Записавшись на сеанс гіпнотерапії, ви зможете не тільки повернутись в той момент, коли відбулися події, що стали причиною психотравми, але і зробити регресії в минулі життя, щоб стати на шлях істинного духовного призначення.

Ліцензії

Тут працюють висококваліфіковані фахівці, які допомагають вилікувати не тільки тіло, а й душу людям, що звернулися до нас.

У людини повністю змінюється ставлення до життя, соціуму, навколишнього світу: з'являється бажання жити, творити, з'являється радість, йдуть страхи, йде переоцінка власної особистості, набувається знову впевненість в собі, любов і повагу сім'ї та оточуючих.

Світлий промінь надії на повноцінну і щасливе життя набувають все, хто звернувся за допомогою в медичний центр "ЛУЧ".

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: