Стадії алкоголізму

Зміст статті

Алкоголізм – це захворювання, яке прогресує внаслідок постійного вживання спиртних напоїв в необмеженій кількості. До головних ознак даного захворювання варто віднести:

  • пристрасть до алкоголю – людина постійно відчуває бажання повернутись до стану сп'яніння;
  • зміна лояльності до спиртних напоїв;
  • абстинентний синдром після прийому будь-яких алкогольних напоїв.

Стадії алкоголізму

Варто зазначити, що алкоголізм не проявляється несподівано. Спочатку людина культурно випиває, потім вона починає все частіше вживати спиртні напої, а час перебування в тверезому стані стає все меншим. А далі все залежить від схильності людини до алкоголізму Одні можуть довго перебувати на першій стадії та поступово переходити до другої, а інші проходять всі три етапи за кілька місяців. Зупинити цей шлях можна тільки в тому випадку, якщо вчасно звернутися до фахівців. І медичний центр «Луч» завжди готовий прийти вам на допомогу в Кривому Розі. Тут проводять лазерне кодування від алкоголізму, яке допомагає досягти стійких результатів уже після першого сеансу.

Три основні стадії розвитку алкоголізму

Стадії алкоголізму та їх прояви можуть протікати у всіх по-різному. При цьому існують загальні ознаки, за якими можна швидко та правильно встановити стадію, а відтак вчасно відреагувати та підібрати найбільш ефективну методику лікування.

1 стадія алкоголізму

Перша стадія алкоголізмуПочаткова стадія алкоголізму завжди характеризується різким підвищенням тяги до спиртних напоїв. При цьому, чим більше людина п'є, тим більше бажання у неї виникає випити знову. Вона втрачає контроль не тільки над кількістю випитих спиртних напоїв, а й над ситуацією в цілому.

На цій стадії зупинити процес може навіть сама людина, проте для цього вона повинна сама навчитись контролювати ситуацію. Найчастіше саме в цьому і полягає проблема, так як людина думає, що здатна себе контролювати, але як тільки їй пропонують випити, почуття ейфорії від майбутнього сп'яніння бере верх. І навпаки, якщо плани щодо майбутньої гулянки змінюються, людина відчуває незадоволеність та роздратування.

Ознаки першої стадії алкоголізму ще непомітні для оточуючих. Людина продовжує вести активний спосіб життя, вона вчиться, працює та навіть має хобі.1-я стадія алкоголізму фото

Однак вже на цій стадії алкоголь грає помітну роль в її житті та тільки в стані сп'яніння вона здатна виявляти позитивні емоції та радіти життю. На цій стадії людина може випити велику кількість спиртного, так як у неї зникає відчуття перенасичення. При цьому, під час сильного сп'яніння можливі провали в пам'яті, з'являється бажання похмелитись, і застілля може тривати кілька днів. Мотивація до лікування може виникнути тільки під впливом соціального або фінансового краху, так як людина заперечує наявність проблеми.

Слід зазначити, що для лікування алкоголізму 1 стадії вистачить навіть одного сеансу лазерної терапії. Всього 30-40 хвилин і людина назавжди забуде про тягу до спиртних напоїв.

2 стадія алкоголізму

Друга стадія алкоголізмуГоловними симптомами другої стадії алкогольної залежності є щоденне вживання спиртних напоїв та підвищена толерантність до алкоголю. На цій стадії людина може випити вже до двох літрів на добу. Залежно від настрою та обставин добова доза може змінюватись та після прийому критичної дози людина просто не контролює більше процес. При цьому, якщо вона тривалий час не вживає алкоголь, то у неї і не виникає бажання випити.

На другій стадії потяг до алкоголю то виявляється, то затихає. При цьому людина або зовсім не усвідомлює свою залежність або слабо усвідомлює. Вона все також знаходить собі виправдання та часто бачить сни, пов'язані з алкоголем. Згодом, людина починає все частіше вживати спиртні напої і у неї формується абстинентний синдром. Саме цей синдром дозволяє в подальшому діагностувати хронічний алкоголізм.

2-я стадія алкоголізму

На другій стадії людина починає все частіше похмелятись навіть після невеликих доз. Далі її стан постійно погіршується та людина вже просто не може не похмелитись. На початковому етапі вона може пити 2-3 дні поспіль, але з часом запій може затягнутись на 7 - 10 днів.

Лікування на даній стадії вимагає попереднього очищення організму від алкоголю. Для того щоб людина назавжди позбулася алкогольної залежності вистачить одного – двох сеансів лазерного кодування. Правда, в залежності від стану, людина повинна мінімум три дні не пити або пройти медикаментозний курс очищення.

3 стадія алкоголізму

Третя стадія алкоголізмуГоловною ознакою третьої стадії алкоголізму є стійке зниження рівня толерантності до алкоголю. Похмілля стає важчим та тривалішим, людина часто відчуває почуття тривоги та страху, можуть розпочатись епілептичні припадки та інші порушення в роботі організму. Можуть траплятися психози, починаються проблеми з пам'яттю, світовідчуттям та сприйняттям оточуючих подій. Часто знижується увага, проявляються інтелектуальні порушення, людина починає деградувати і все частіше бачить галюцинації. На цій стадії починаються серйозні проблеми зі здоров'ям, розвивається панкреатит, страждає печінка та серцево-судинна система.

3-тя стадія алкоголізму

Кількість запоїв стає все більше, а їх тривалість стає більш затяжною. Фахівці медичного центру «Луч» відзначають, що на цій стадії дуже важливо грамотно вивести людину із запою та очистити організм від алкоголю. Також необхідна консультація психолога. Така підготовка дозволяє отримати стійкі результати вже після першої процедури лазерного кодування від алкоголізму. Важливо звернути увагу, що для лікування 3 стадії алкоголізму може знадобитись кілька сеансів лазеротерапії. Тут все вирішується в індивідуальному порядку.

Тест на визначення алкогольної залежності: що це таке та чи потрібно його проходити Сьогодні існує безліч психологічних тестів, спрямованих на те, щоб отримати картину про потенційні небезпеки та ризики, пов'язані з алкоголізмом. Деякі з цих тестів навіть рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я, а так як питання в них стосуються минулого, вони дійсно дозволяють відстежити, наскільки алкоголь впливає на ваше життя. Питання тесту також орієнтовані на те, щоб близькі мали змогу визначити ступінь алкогольної залежності у своїх родичів та друзів. Однак тут слід зазначити, що жоден з тестів не дасть 100% результату. Це пояснюється тим, у кожної людини алкоголізм розвивається та проявляється по-різному. І навіть незважаючи на наявність загальних характеристик кожної стадії, тільки доктор зможе правильно визначити стадію алкоголізму та призначити лікування.

Саме тому, не варто експериментувати та проходити різні тести. Краще відразу звернутись до професіоналів та бути впевненим в результаті лікування.

Де і як позбутися від алкогольної залежності в Кривому Розі?

Медичний центр «Луч» спеціалізується на лікування алкогольної залежності в Кривому Розі. Представлений метод лазерного кодування відрізняється безпекою та безболісністю, він проводиться без найменшого втручання до психіки людини та дозволяє повернути алкоголіка до повноцінного здорового життя. Телефонуйте за телефоном +38 (096) 478-71-18 або +38 (099) 193-35-25 і ми зможемо вам допомогти. Все обсолютно анонімно.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов

Часті питання на тему:
"Стадії алкоголізму"

Дане захворювання прогресує дуже швидко, так як людина, яка починає часто вживати спиртні напої, стає фізично та психологічно залежною від алкоголю. Саме через цю тягу людина починає вживати алкоголь у великих кількостях, навіть не дивлячись на негативні наслідки для організму.

Існує три стадії алкогольної залежності.

  1. Під час першої стадії людина все частіше відчуває бажання випити спиртні напої.
  2. У період другої стадії людина починає вживати алкоголь щодня, причому якщо раніше це були слабоалкогольні напої, то тепер їх градус стає все вище.
  3. Під час третьої стадії у людини різко знижується толерантність до алкоголю, часто трапляються запої.

На теперішній час існує величезна кількість психологічних тестів, призначених для визначення стадії алкогольної залежності. При цьому варто зазначити, що жоден з цих тестів не володіє 100% точністю, тому для того щоб визначити ступінь алкогольної залежності, краще звернутися до фахівців медичного центру «Луч».

У медичному центрі «Луч» кожному допоможуть позбутись від алкогольної залежності, незалежно від стадії та складності випадку. Фахівці центру використовують метод лазерного кодування від алкоголізму, який допомагає швидко та безболісно повернути алкоголіка до повноцінного життя.

Контакти
м. Кривий Ріг, вул. Едуарда Фукса, 52
м. Київ, вул. Німанська, 6 (метро Дружби народів)
м. Харків, ст.м. Архітектора Бекетова, Пушкінська, 43
Час роботи
Пн-Пт: 09:00-18:00
Сб: 09:00-15:00
Нд: вихідний
Закрыть 

Обратный звонок: